Правила вибору матраца

Людина влаштована таким чином, що їй необхідний відпочинок. І якість сну забезпечує їй хороше самопочуття та гарний настрій. Майже третину свого життя людина спить, і погодьтесь, що не можна нехтувати комфортом та своїм здоров’ям. Звичайно, щоб обрати ідеальний матрац, слід врахувати потреби та вподобання людини. Рекомендуємо перейти за посиланням, де можна знайти найрізноманітніші моделі матраців, які допоможуть створити дійсно якісне й комфортне спальне місце. В інтернет-магазині компанії «Mebli CITY» представлений широкий асортимент якісних матраців за доступними цінами. Тут є моделі різних розмірів та конструкцій, що задовольнять потреби будь-якої людини.

Правила вибору матраца

 

Основні критерії вибору матраців

Новий матрац – це оптимальне рішення для розв’язання проблеми дискомфорту під час сну та після нього. Якщо Ви постійно відчуваєте втому, болі й інші негативні почуття, це означає, що прийшов час вибрати собі матрац та змінити життя на краще.
Сучасний ринок матрацних виробів переповнений різними моделями, що відрізняються своїми характеристиками. Звичайно, непідготовлена людина розгубиться у такому різноманітті та може придбати невідповідну модель, або ж зовсім піти з магазину ні з чим. У «Mebli CITY» Ви отримаєте консультацію стосовно вибору матраца, і Вам навіть немає потреби відправлятися до магазину, скориставшись зручним сайтом.
Під час вибору матраца потрібно визначитись із:

  • Ступенем необхідної жорсткості.
  • Якістю підтримки тіла. Людина не має відчувати під час сну жодного напруження.
  • Габарити виробу. Матрац повинен повністю відповідати розмірам ліжка. Не можна використовувати матрац, який має менші розміри, оскільки виріб швидко деформується.

Вибираємо матрац самі

Звичайно, власні відчуття найкраще дозволять вибрати належну модель матраца, тому спеціалісти рекомендують піти до магазина та спробувати матрац у ділі.
Краще вдягнутись у вільний одяг та легке взуття, щоб зручно було його зняти. Припустимо, що в магазині Ви обрали модель, яка Вам підходить за всіма параметрами. Спробуйте полежати на обраному матраці. Ляжте на спину та проведіть рукою між спиною та виробом. Якщо рука вільно рухається, це означає, що спина розслаблена не повністю, отже потрібно шукати далі. Повернувшись на бік, людина не має відчути напруження. Якщо це так, то Ви знайшли свою модель!
Сідаючи на матрац, він не має деформуватись. Усі його частини мають залишитись у горизонтальному положенні. Звичайно, матрац не повинен скрипіти чи видавати інші звуки. Це говорить про неякісність виробу.
Обираючи ліжко для пари, потрібно врахувати вподобання обох партнерів. Зазвичай люди мають різну вагу й будову тіла, тому двоспальний матрац слід вибрати з огляду на потреби обох людей, що будуть на ньому спати.

Наверх